ПРОФЕСІЙНО СТВОРЮЄМО ЦІННІСТЬ ІНВЕСТИЦІЇ

Послуги відділу продажів

Ринок нерухомості один із найбільш конкурентних на сьогоднішній день. За чималої кількості пропозицій потенційному покупцеві непросто побачити різницю між об’єктами, оцінити співвідношення ціни та цінності, зробити вибір, спираючись на якість. Саме тому ми пропонуємо послуги сформованої команди відділу продажів нашим інвесторам. Ми супроводжуємо покупця від бажання придбати якісну нерухомість до угоди.

 • Командний
  стиль продажів
 • Спеціалізація на
  продажу нерухомості
 • Підконтрольність роботи
  і безпека даних
 • Формат консультації
  «від клієнта»

Переваги відділу

Процес роботи

від А до Я

Наші послуги

Аналіз

Формування актуальної ринкової вартості

Наша компанія проводить аналіз конкурентів і загальних тенденцій ринку нерухомості, тому ми завжди знаємо, якою має бути вартість об’єктів.

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Консультація клієнтів

Допомагаємо кожному клієнту з вибором підходящого йому об’єкта нерухомості, показуємо переваги купівлі у нас і завершуємо звернення угодами.

Дані

База об’єктів нерухомості

Ведемо подвійний облік проданих об’єктів, що забезпечує гарантію відсутності подвійних продажів і неврахованих об’єктів.

Дані

База клієнтів

Володіємо повною контактною інформацією про покупців і підтримуємо комунікацію з кожним. Ми створюємо безліч каналів зв’язку, щоб навіть за зміни номера покупець не втратив контакт із відділом продажів.

Продажі

Супровід продажу

Наш менеджер збере всю актуальну інформацію про об’єкт нерухомості і дані клієнта, для договору. А також при укладенні самого договору буде поруч з клієнтом, щоб розвіяти останні сумніви і довести угоду до результату

ДИВІТЬСЯ ЩЕ

Зараз у продажу

СПІВРОБІТНИЦТВО

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Цікавлять послуги лідируючого забудовника в Харкові? Залиште ваші контактні дані і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  Construction group

  КОНТАКТИ

  Офіс компанії Construction Group International розташований у центрі Харкова на вулиці Чернишевська, 40. Зателефонуйте нам або напишіть на пошту, після чого менеджер вас проконсультує і за необхідності організує зустріч із керівництвом.

  Телефон

  +38 (057) 700-41-56

  +38 (057) 714-01-82

  Пошта

  info@cgi.com.ua

  Адреса

  вул. Чернишевська 40 Харків, 61002, Україна

  Новини та статті

  Блог відділу продажів