100% об’єктів успішно здано

Про компанію

Будівельна компанія «Констракшн Груп Інтернешнл» стала управляючою компанією корпорації – вона виконує функції генпідрядника, замовника, інвестора та постачальника, працює з банками з кредитування будівельних проєктів, а також проводить технічний нагляд і організовує продаж.

Construction Group International
Чернишевська 40, м. Харків

Більшість нових клієнтів приходять до нас за рекомендацією. Ми дорожимо своєю репутацією. Щоденний контроль і наявність внутрішніх стандартів якості, обов’язкова гарантія на виконані роботи та післягарантійне обслуговування, усе це – результат особливої політики компанії, спрямованої на завоювання свого заслуженого місця на ринку будівельних послуг України.

Хроніка

Наша Історія

Структура

Департаменти

Основні співробітники компанії: управлінський персонал, фінансові служби, інженерно-технічний персонал. Наші фахівці мають великий досвід практичної роботи в колишньому Будівельно-монтажному тресті №86, який займався будівництвом великих промислових підприємств м.Харкова та України, об’єктів оборонного значення.

Документи

Ліцензії

Наші нагороди

Сертифікати

Співробітництво

Зв’яжіться з нами

Цікавлять послуги лідируючого забудовника в Харкові? Залиште ваші контактні дані й наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

  Construction group

  Контакти

  Офіс компанії Construction Group International розташований у центрі Харкова на вулиці Чернишевська, 40. Зателефонуйте нам або напишіть на пошту, після чого менеджер вас проконсультує і за необхідності організує зустріч із керівництвом.

  Телефон

  +38 (057) 700-41-56

  +38 (057) 714-01-82

  Пошта

  info@cgi.com.ua

  Адреса

  вул. Чернишевська 40 Харків, 61002, Україна