Євген Гутков: Найбільше житло дорожчає, коли будинок наполовину готовий

  • Дата

    08.06.2021
  • Об`єкт

    ЖК Дипломат
  • Теги

    ЗМІ, Інтерв'ю

Про те, що купівля житла в будинку, що будується, вигідна з усіх боків, написані кілометри текстів. Але деякі покупці сумніваються, чи варто вкладати гроші в те, чого поки що немає.

Ми зібрали найбільш суттєві переваги, які ви отримаєте, ставши володарем квартири в новобудові.

Ви можете добряче заощадити

Головний козир купівлі житла в будинку, що будується, – усе-таки економія. Найбільшу вигоду отримають ті, хто забронює собі квартиру ще на стадії закладання фундаменту. За словами експертів, у цей період квадратні метри можна купити за дуже прийнятною ціною.

«Якщо брати квартиру на тому етапі, коли на будмайданчику лише вирито котлован – житло вийде набагато дешевшим, ніж під час купівлі на остаточній стадії будівництва. У середньому висотний будинок зводиться за 2-3 роки, і найбільш відчутний стрибок цін відбувається, коли об’єкт наполовину збудований. На остаточному етапі, коли проєкт уже готовий до здавання, вартість квадратного метра підвищується на 10-15%», – пояснює перший віце-президент будівельної компанії «Construction Group International» Євген Гутков.

Зараз у «Construction Group International» – розпал будівництва житлового комплексу «Дипломат» біля Саржиного Яру.

Ви можете отримати квартиру своєї мрії

Ще одна перевага купівлі квартири на етапі зведення будинку – можливість підібрати найоптимальніший варіант житла. І неважливо, що побачити очима, помацати руками 1 виміряти кроками поки що немає чого – у забудовника завжди є проєкт майбутнього об’єкта. Покупець може обрати поверх, площу квартири, планування, вид із вікна і навіть прикинути, в якій кімнаті він буде зустрічати світанок, а в якій – захід сонця.

«Що стосується площі квартир, ЖК «Дипломат» – це житло I категорії, тому під однокімнатні у нас заплановано близько 50 м², двокімнатні – 70-90 м². На етапі будівництва ми прислухаємося до побажань покупця й можемо дещо змінити планування квартири, якщо людина хоче розширити кухню, зменшити вітальню або збільшити ванну за рахунок передпокою», – додає Гутков.

У новенькій квартирі, де до вас ніхто не жив, ви зможете зробити власний дизайн приміщень, замовити вбудовані меблі та розставити їх так, як хочеться вам, а не там, де залишився вільний кут.

Але чим ближче до закінчення будівництва – вибір квартир стає набагато біднішим, а ціни дедалі вищі.

Ваша нова квартира буде безпечнішою, ніж житло у старому будинку

Під час зведення багатоповерхівок еліт-класу забудовники застосовують інноваційні технології. Тому матеріали, з яких будують будинки, мають кращі технологічні характеристики – вони більш сучасні та довговічні. Купуючи квартиру «з нуля» ви можете не перейматися за стан водопроводу та електромережі й бути впевненим: будинок оснащений новітніми системами пожежної безпеки. Інакше багатоповерхівка просто не пройде множинних ступенів інспекцій і перевірок, а отже – не буде здана в експлуатацію.

Системи охорони та відеоспостереження, безпечні сучасні ліфти – усе це є невід’ємною частиною вашої нової квартири.

Ви зможете користуватися прибудинковою територією

До кожного сучасного житлового комплексу обов’язково додається завершений інфраструктурний ансамбль – ті самі дитячі та спортивні майданчики, лавочки, острівці зелених насаджень і паркувальні місця для автомобілів. У випадку з ЖК «Дипломат» це буде підземний і наземний паркінги на 51 і 46 машин відповідно, і гостьова автостоянка на 20 машин.

Крім того, у таких будинках зазвичай є керуючий, який стежить за якісним всебічним обслуговуванням будинку. Це у нього болітиме голова за те, щоб працювало опалення, з крана йшла гаряча вода, а в під’їзді було прибрано й чисто.

Ваша квартира буде юридично чистою

Ще один важливий плюс купівлі житла у новобудові – юридична «чистота». Ваша квартира не буде тягнути на собі вантаж сумнівного минулого, в ній точно не будуть зареєстровані чужі неповнолітні діти, ваше житло не відсудять далекі родичі колишніх власників.

Навіщо забудовник дає власне ім’я новобудові?

Як свідчать численні опитування, покупцям важливо: хто будує будинок, де і які квартири пропонує. І приємне милозвучне ім’я комплексу теж має значення.

Одне із основних завдань назв об’єктів – показати унікальність житлового комплексу або клубного будинку, виділити його серед багатьох. Тому найяскравіші імена, що запам’ятовуються, отримують, в першу чергу, елітні об’єкти.

Ім’я робить житловий комплекс упізнаваним, об’єкт легше знаходять в Інтернеті та інших джерелах. Яскрава назва комплексу завжди цікава публіці.